- Advertisement -spot_img

TAG

aldo bafre

Masakra e Lushnjes/ SPAK mbyll hetimet për kundërshtarët e Aldo Bares

Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka mbyllur hetimet në lidhje me dosjen e kundërshtarëve të Aldo Bares. SPAK ka vendosur që...

Latest news

- Advertisement -spot_img