- Advertisement -spot_img

TAG

Aleksandër Frangaj

Aleksandër Frangaj: “Vota që jepni për Bashën është dhe për atë kovën me m*t”

Teksa kanë mbetur vetëm rreth 50 kuti të panumëruar nga zgjedhjet parlamentare të 25 prillit, Kryeministri Edi Rama e sheh veten drejt mandatit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img