- Advertisement -spot_img

TAG

aleksander vulin

Dënimi i përjetshëm i ‘Kasapit të Bosnjës’, reagon për herë të parë Serbia

Ministri i Punëve të Brendshme të Serbisë Aleksandar Vulin ka reaguar pas dënimit të përjetshëm për kriminelin e luftës Ratko Mlladiç. Ai tha se se...

(Pamje) Torturonin njerëzit dhe më pas i bluanin në makineri, ministri zbulon dhomën e frikshme

Ministri i Brendshëm serb, Aleksandër Vulin ka konfirmuar se në lagjen Ripotek të Beogradit kanë gjetur një vend ku janë torturuar dhe vrarë njerëz. Siç...

Ministri serb shan përsëri shqiptarët/ “Do vazhdoj t’i quaj…

Ministri i Brendshëm serb, Aleksandër Vulin, ka përdorur sërisht termin ofendues “shiptari” për popullin shqiptar, duke ofenduar popullin shqiptar. Gjatë një vizite në Administratën Koordinuese...

Latest news

- Advertisement -spot_img