- Advertisement -spot_img

TAG

Alexander Wang

Dizanjeri Alexander Wang akuzohet për sulme seksuale

Në fund të dhjetorit, dizajneri Alexander Wang u përball me një seri pretendimesh për sulme seksuale, akuza të cilat ai fillimisht i mohoi dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img