- Advertisement -spot_img

TAG

alfred cako

Alfred Cako plas “bombën”, tregon me emra: Kush janë masonët në Shqipëri. Ja emri nga Elbasani

Në “Rrethin Katror” në Top Channel një temë tejet e nxehtë është diskutuar se ka qenë kush kanë qenë apo janë pjesëtarë të masonerisë...

Alfred Cako: Ka një plan për tre karantina, do të hidhet një tjetër virus

Si çdo javë, konspiracionisti Alfred Cako ishte i ftuar dje në studion e emisionit “E Diell”. Pas shumë e shumë deklaratave të forta edhe...

Alfred Cako: “Do të ketë dhe tre karantina të tjera. Në shkurt do të hidhet ‘virusi 21’”.

I ftuar si çdo të dielë në një nga televizionet kombëtare të vendit, Alfred Cako paralajmëroi se sipas tij do të ketë edhe tre...

Latest news

- Advertisement -spot_img