- Advertisement -spot_img

TAG

alkool

Të dehur dhe me shpejtësi 196 km/h, policia arreston 15 drejtues mjetesh

Policia e Shtetit ka shtuar kontrollet në rrugë. Gjatë 45 orëve të fundit, janë pezulluar në total 40 leje drejtimi për shkak të shpejtësisë dhe...

Thjesht duke u dehur në lokal, një burrë fitoi 5.5 milionë dollarë

Një burrë nga Teksasi me një histori arrestimesh për dehje publike ka fituar një padi prej 5.5 milionë dollarësh, duke pretenduar se shërbimi me...

“Isha agresive”, Megan Fox i tha lamtumirë alkoolit pas kësaj ndodhie

Megan Fox ka hequr dorë përfundimisht nga alkooli pasi la një gafë të madhe në “Golden Globes” në vitin 2009. Ajo ka treguar në...

15-vjeçarja shqiptare humb jetën në aksident në Kanada

Një vajzë 15-vjeçare me origjinë nga Kosova humbi jetën në një aksident tragjik në një autostradë në Kanada. Ajo është identifikuar si Veronika Gashi....

Tre shoferë në pranga dhe 11 leje drejtimi janë pezulluar për kalim shpejtësie

Tre shoferë janë arrestuar mbrëmjen e djeshme në kryeqytet , sepse drejtonin mjetin në gjendje të dehur deri në masën 0.71 mg/l. 11 leje drejtimi...

Latest news

- Advertisement -spot_img