- Advertisement -spot_img

TAG

Alojz Abram

75-vjeç dhe është shndërruar në një yll ‘Instagrami’,njihuni me gjyshin “adoleshent”

Një gjerman 75-vjeçar po habit shumë përdorues të Instagramit me pamjen e tij “cool”. Me stilin e tij të pazakontë për moshën që e...

Latest news

- Advertisement -spot_img