- Advertisement -spot_img

TAG

altin dardha

Çmenduria e Altin Dardhës, rrëmbeu avionin për të bombarduar lagjen e kundërshtarit

Gjatë qershorit të 97-ës, një prej ditëve kur Altin Dardha qarkullonte me bandën pranë turizmit, i shpëton mrekullisht një atentati. Ai ndodhej në mjetin...

Ishte ulur me nja 6-7 veta, vunë automatikët mbi tavolinë dhe… Ish ministri i Brendshëm Neritan Ceka rrëfen ‘përballjen’ me Altin Dardhën

Ish-ministri i Brendshëm në vitin 1997, Neritan Ceka, ka rrëfyer për emisionin ‘Top Story’ një episod nga takimi rastësor që ka patur me Altin...

E nisi me një biçak, por ekzekutoi rreth 61 persona me dorën e tij, historia famëkeqe e Altin Dardhës së Beratit

Autor i 61 vrasjeve të kryera me dorën e tij, Altin Dardha ka qenë një ndër emrat më famëkeq në Beratin e fillimit të...

Latest news

- Advertisement -spot_img