- Advertisement -spot_img

TAG

altin shehu

Rrahja brutale e Elsa Bitës, Berisha: Erion Braçe urdhëron narkoshefin të trajtojë shtazërisht demokraten

Momenti kur Erion Braçe pluhuri, urdheron narkoshefin e policise Altin Shehu te trajtoje shtazerisht demokraten guximtare Elsa Bita. Denoj me ashpersi te madhe qendrimin prej...

Shefi i komisariatit të Divjakës i kallëzuar 4 herë, Meta: dhuna e sotme mund të ishte…

  Presidenti, Ilir Meta, ka rimarrë sërish çështjen e dhunimit të aktivistes së PD në Divjakë nga shefi i komisariatit të këtij qyteti , duke...

VIDEO/ “Hajde këtu se do të…”, momenti kur shefi i komisariatit të Divjakës ndjek dhe rreh brutalisht aktivisten e PD-së

  Ky është momenti kur shefi i komisariatit të Divjakës, Altin Shehu ndjek dhe dhunon aktivisten e PD-së. Siç shihet nga pamjet , Shehu ndjek me...

Zbardhet dëshmia e shefit të Komisariatit në Divjakë (E PLOTË)

  Burime nga Prokuroria e Lushnjës bëjnë me dije se është zbardhur një pjesë e dëshmisë së shefit të Komisariatit Altin Shehu, i cili dyshohet...

Latest news

- Advertisement -spot_img