- Advertisement -spot_img

TAG

alvin berisha

Kush është ky djali? Lexoni dhe shihni ndryshimin e pabesueshëm

Djali 11-vjeçar Alvin Berisha, i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri ka mbërritur në Durrës me babain e tij. Afrim Berisha ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img