- Advertisement -spot_img

TAG

amanet

“Energjia e saj ‘turpëronte’ djemtë”, Luljeta Bozo zbulon anën e saj të panjohur

Profesoresha e Emeritus dhe Dr. Shkencash, Luljeta Bozo këtë të mërkurë ishte e ftuar në një emision, ku tregoi një tjetër anë të sajën,...

Latest news

- Advertisement -spot_img