- Advertisement -spot_img

TAG

Ambasada

Angela Merkel vizitë lamtumire në Ballkan, zbulohet fokusi i bisedimeve në Tiranë

  Më 13 dhe 14 shtator, kancelarja Angela Merkel zhvillon një turne lamtumire në Ballkanin Perëndimor. Më 14 shtator, Kancelarja do të takojë krerët e qeverive...

“BE qëndron me të gjithë qytetarët në ditën e zgjedhjeve!”/Ku do të pozicionohen Yuri Kim dhe Soreca

Teksa prej një ore ka nisur procesi i votimit në të gjithë vendin, ka ardhur dhe reagimi i parë nga trupa e ambasadorëve të...

Cfarë po ndodh në brigjet e vendit tonë? Ambasada nxjerr foton

Në kuadër të një trajnimi, dy anije patrullimi të klasës Iliria (ALS Oriku dhe ALS Lissus) dhe anija amerikane USS Monterey kanë bërë disa...

Latest news

- Advertisement -spot_img