- Advertisement -spot_img

TAG

ambasade Infoelbasani.com

Njoftim i Ambasadës gjermane në Tiranë: Rihapet sektori i vizave dhe pasaportave, ja çfarë do ndodhë me aplikimet

Ambasada Gjermane në Tiranë ka njoftuar se nga dita e sotme është rihapur sektori i vizave dhe pasaportave, por numri i aplikimeve që përpunohen...

Latest news

- Advertisement -spot_img