- Advertisement -spot_img

TAG

ambasadoret

Kosova ndryshon të gjithë ambasadorët politikë

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla këtë të mërkurë ka dërguar tek presidentja Vjosa Osmani propozimin për lirim nga detyra dhe...

Vjosa Osmani merr kërkesën e çuditshme nga ministrja: Hiq nga puna të gjithë ambasadorët

Ministria e Jashtme në Kosovë i ka kërkuar Presidentes Vjosa Osmani që të heq nga puna të gjithë ambasadorët që janë emëruar politikisht. Të gjithë...

LAJMI I FUNDIT/ Ambasadorët e huaj mbërrijnë në qytetin e Elbasanit

Ambasadorët e huaj vazhdojnë rrjedhën e takimeve në qytetin e Elbasanit. Takimi i parë është zhvilluar me drejtuesin politik te partisë socialiste Taulant Ballën në...

Latest news

- Advertisement -spot_img