- Advertisement -spot_img

TAG

Ambasadori i BE

Soreca e thotë qartë nga Elbasani: Zgjedhjet duhet të jenë të lira, të ndershme, dhe të pranohet rezultati nga të gjitha palët

  Ambasadori i BE-së Luigi Soreca bëri sot thirrje nga qyteti i Elbasanit që zgjedhjet e 25 Prillit të jenë të ndershme dhe transparente, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img