- Advertisement -spot_img

TAG

Ambasadori Kosnett

Palmer arrin në Kosovë, ja kush e priti në aeroport, me kë do të takohet në pasditen e sotme

  Zëvendësndihmës sekretari i Shtetit në Byronë e Çështjeve Evropiane dhe Euroaziatike me përgjegjësi për Ballkanin Perëndimor dhe Egjeun, njëherësh përfaqësues special për Ballkanin Perëndimor,...

Latest news

- Advertisement -spot_img