- Advertisement -spot_img

TAG

Ambasadorja e SHBA

Yuri Kim me ‘patriotët’ në Voskopjë, me lule në duar thotë: Këta këtu i duan amerikanët!

Ambasadorja Yuri Kim ditën e sotme ka takuar disa turistë në Voskopojë gjatë vizitës së saj atje. Turistët vijnë nga shtete të ndryshme të...

Kim thirrje për Reformën në Drejtësi: “Është koha të tregoni që nuk mbani qëndrime politike dhe individuale”

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim ka mbajtur fjalën e saj përshëndetëse, teksa përkujtohet 108 vjetori i ditës së drejtësisë. Kim tha se është koha...

Latest news

- Advertisement -spot_img