- Advertisement -spot_img

TAG

ambiente te mbyllura

Mbështetësit e PS-së dëfrehen në ambjente të mbyllura,Ahmetaj:Mos nxirrni foto se na rrëzon diskursin për takimet e opozitës

Të rinj dhe të reja kanë festuar brenda një ambienti të mbyllur ku nuk mungon muzika e lartë. Në kushte pandemie kjo është e ndaluar...

Latest news

- Advertisement -spot_img