- Advertisement -spot_img

TAG

amerike djale

31-vjeçari humb jetën në Amerikë, të afërmit prekin me mesazhet: “Të pushoftë shpirt në paqe”. La pas gruan dhe dy fëmijët!

Një 31-vjeçar shqiptar, Eugert Shqalshi u gjet i pajetë në hotelin ku punonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pritet që autopsia të zbulojë...

Latest news

- Advertisement -spot_img