- Advertisement -spot_img

TAG

Aminat Idrees

Pse pati kritika gruaja 8-muajshe shtatzënë që fitoi medaljen e artë në Taekwondo

Një atlete nigeriane ka fituar një medalje të artë në Festivalin Kombëtar të Sporteve. Aminat Idrees, 26 vjeç dhe 8-muajshe shtatzënë fitoi në kategorinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img