- Advertisement -spot_img

TAG

Ana Lleshi

“Do e plasim bombën”, Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj pjesë e “Big Brother Vip”?

Ana Lleshi dhe Shqipe Hysenaj janë dy nga konkurrentet e “Përputhen” të cilat arritën të rrëmbejnë një vëmendje mjaft të madhe. Pas përfundimit të emisionit...

Fationi ironizon keq Anën: A të bëj edhe unë një këngë?

Fation Kuqari, një nga ish konkurrentët më  të preferuar të “Përputhen”, vazhdon të jetë i përfolur nga të gjithë. Ai është shumë aktiv në...

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’ nxjerr të palarat: Shqipen e Anën i kam…

Ish-konkurrenti i ‘Përputhen’, Maris Lika ka qenë i ftuar në emisionin ‘Expuls’ ku nxori prapaskena nga pjesëmarrja e tij në spektaklin më të ndjekur...

Elgit Doda dhe Sindi sulmojnë Anën për këngën e re: Një minutë heshtje për muzikën

Po, të gjithë e dimë që s’ngeli konkurrent e ish-konkurrent i “Për’puthen” pa bërë një këngë (ose më shumë) dhe radhën e kishte Ana...

Kë do të zgjidhte Ana si kunatën e saj,Tean apo Shqipen

Ana Lleshi është një nga ish-konkurentet e “Për’puthen” më të komentuara në publik, edhe pas daljes nga emisioni. Ajo i është përgjigjur pyetjes se kë...

Drejtë martesës? Video-mesazhi i djalit të Arsimit për Anën i tha të gjitha për marrëdhënien e tyre!

Pak ditë më parë, burime ekskluzive  konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Duket se çifti ka...

Arsimi në një lidhje me Anën,ndërkohë i shkruan konkurentes së re

Pak ditë më parë, është konfirmuar se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e ka konfirmuar...

Në kërkim të famës apo të dashurisë? Ana i bashkohet ‘It’s my love’

Në Kosovë ka startuar një emision në të cilin të rinjtë kërkojnë dashurinë, i cili quhet “It’s my love”. Drejtuesi i emisionit, Kika, i njohur...

Ana Lleshi dhe Arsimi kapen “mat” dhe fotoja flet vetë

Pak ditë më parë, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Këtë lajm e...

Ana Lleshi konfirmon lidhjen me Arsimin dhe premton një këngë të re!

Ditën e djeshme, burime ekskluzive për “Iconstyle.al” konfirmuan se ish-konkurrentët e “Për’puthen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Sot, këtë lajm...

Latest news

- Advertisement -spot_img