- Advertisement -spot_img

TAG

ana perputhen

Ana rikthehet në “Për’puthen” dhe godet sërish Fatjonin: S’jam ngopur akoma

Puntata e sotme e përputhen kishte shumë të papritura. Teksa diskutohej takimi i Anës së re dhe Arjonit, i ka befasuar të gjithë rikthimi...

Dalin fotot e disa viteve më parë të Anës tek “Përputhen”. Vini re ndryshimin drastik

Një prej vajzave më simpatike në Përputhen është padyshim Ana. Vajza e ëmbël e cila ka bërë për vete shumë persona me tipin e...

Latest news

- Advertisement -spot_img