- Advertisement -spot_img

TAG

ana

Plas debati mes Anës dhe Arjonit : Është bërë si Azizi

Ana Lleshi bëri para pak ditësh debutimin e parë në muzikë, me një projekt ky model kryesor ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina. “Deal”...

Antonela përfshin në sherr dy djemtë: Ana mori Atdheun në videoklip, ndërsa unë do të marrë…

Para disa ditësh Atdheu dhe Sara i habitën të gjithë teksa vendosën që të dilnin bashkë nga “Për’puthen” si çift. Ishte Atdheu ai që...

Atdheu befason me përgjigjen e tij,kë do të zgjidhte mes Anës, Antonelës dhe Shqipes

Një ndër konkurrentët më të përfolur të “Për’puthen”,Atdhe Xharavina ka dhënë një intervistë ku ka dhënë përgjigje shumë pikante. Atdheu u shpreh se mes shumë...

Mbaroi kaq shpejt? Marrëdhënia e Anës dhe Arsimit në vështirësi

Lidhja e shumëpërfolur e dyshes më të komentuar duket se nuk është aq romantike sa do të ishte një lidhje në fillimet e saj.Bëhet...

Çfarë po ndodh? Ana thumbon Andin duke mbështetur Fationin

Pas të vërtetave të Tea Trifonit, Andi i “Për’puthen” u shpreh se do të tregonte të vërtetat e tij në llogarinë e re në...

Gati për t’u futur në tregun muzikor, Arsimi zbulon pak nga kënga e tij e parë

Ndërkohë që po shijon romancën me Anën, Arsimi po bëhet gati që t’i futet tregu muzikor, si shumë konkurrentë të tjerë të ‘Për’puthen”. Gjatë...

Ana i surprizon të gjithë me tatuazhin e fundit që ka bërë: Selfmade 100%

  Ana Lleshi e cila prej disa muajsh është larguar nga emisioni ku po merrte pjesë, i ka surpirzuar të gjithë me tatuazhin e fundit...

Çfarë po lind mes Fatjonit dhe Anës?/Puthje dhe afrimitet në takim

Takimi i Anës dhe Fatjonit është i fundit për këtë javë. Ata kanë zhvilluar një takim ndryshe në një fushë paint ball-i të veshur...

Arjoni hedh poshtë deklaratën e Anës: “Nuk ka asnjë procedim penal” (FOTO)

Për shumë kohë nisi të qarkiullonte një foto ku dy ish-konkurrentë të “Për’puthen” shfaqeshin në shtrat bashkë, e publikuar nga vetë Arjoni. E ftuar në...

Mamaja e Anës tregon djalin e preferuar për të bijën: Ky më pëlqen se është pak çapkën

  Ana dhe Fationi kanë realizuar dy takime bashkë, e ndërsa i pari nuk shkoi dhe aq mirë, i dyti ishte tërësisht ndryshe. Mes tyre...

Latest news

- Advertisement -spot_img