Arjoni hedh poshtë deklaratën e Anës: “Nuk ka asnjë procedim penal” (FOTO)

0

Për shumë kohë nisi të qarkiullonte një foto ku dy ish-konkurrentë të “Për’puthen” shfaqeshin në shtrat bashkë, e publikuar nga vetë Arjoni.

E ftuar në një lidhje në skype, Ana deklaroi se ka nisur menjëherë procedurat gjyqësore për cënim privatësie dhe dëmtim imazhi me publikimin e fotos. Madje një gjë të tillë e konfirmoi edhe në “Për’puthen Prime”.

Por, nga kjo pjesë mesa duket nuk ka asgjë të re. Këtë e ka bërë të ditur Arjoni përmes një postimi në “Instastory”, i pyetur nga fansat për gjyqin.

“Jam paraqitur me avokatët e mi tek zyrat por deri tani nuk ka asnjë procedim penal. Presim” , është shprehur ish-protagonisti i “Përputhen”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu