- Advertisement -spot_img

TAG

Andi Shehu

U tha se ishin drejt ndarjes, Andi dhe Melisa sqarojnë dyshimet e ndjekësve

Melisa dhe Andi kanë qenë një nga dyshet më të përfolura pas daljes nga “Për’puthen”. Vetëm pas shumë thashethemeve ata vendosën të pranonin hapur...

Latest news

- Advertisement -spot_img