- Advertisement -spot_img

TAG

Andi

“Ju vu pika muhabetit”, Melisa dhe Andi i japin fund marrëdhënies?

Melisa dhe Andi kanë qenë dyshja më e përfolur në media pas daljes nga “Për’puthen”. Ata të dy pranuan shumë kohë më vonë lidhjen...

Nuk është Jasmina, Andi tregon cila është vajza më seksi në “Për’puthen”

Andi Artani ka qenë një nga emrat më të përfolur në “Për’puthen” për shkak të raportit që ai krijoi brenda në emision me Jasminën....

“Nuk më mungon fare”, Jasmina tregon arsyen e ndarjes nga Andi

Pak javë pas daljes nga “Për’puthen”, Andi dhe Jasmina i dhanë fund ldihjes së tyre. E gjitha u duk se nddohi për shkak të...

“Është thjesht një person”, Andi dhe Melisa hedhin thumba: S’lëpijmë ku pështyjmë

Me publikimin e këngës së saj të re “Leje”, Melisa pranoi më në fund lidhjen me Andin. Mjaftoi një puthje pasionante mes tyre që...

Përballja mes ish-konkurrenteve, Shqipja: Andi më ka fryrë kundër Teas

Shqipja dhe Tea janë përballur me njëra tjetrën puntatën e sotme të "Për'Puthen", për herë të parë pas ngjarjeve të bujshme që kanë ndodhur. Të...

Kriset marrëdhënia e Jasminës dhe Andit, kush është personi i tretë që ka hyrë në mes

Disa ditë më parë, çifti shumë i komentuar i momentit, Andi dhe Jasmina, vendosën të dalin përfundimisht nga emisionin “Për’puthen”, për ta vazhduar njohjen...

Shqipja nuk e lë çiftin të qetë : Një nga vajzat këtu flirton me Andin edhe pse është me Melisën

Melisa ka qenë e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell, ku është folur në lidhje me marrëdhënien e saj me Andin dhe mënyrën...

Pranoi lidhjen me Andin, Fationi ka dy fjalë për Melisën

Para se Fationi të largohej përfundimisht nga “Për’puthen” hodhi akuza të forta kundrejt Melisës. Ishte i pari ai që ngriti dyshime për lidhje të...

Andi dhe Jasmina nisin bashkëjetesën?Ja detaji që i nxjerr zbuluar

Pak ditë më parë Andi dhe Jasmina u larguan nga emisioni “Për’puthen” mes zënkave dhe puthjeve. Ata u shprehën se do ta vazhdojnë njohjen...

Pasi Melisa konfirmoi lidhjen, Andi ia ktheu dashurinë ‘me të njëjtën monedhë’, ja çfarë i shkruan

  Prej dy ditësh, rrjeti po zien nga puthja e bujshme e Melisa Lleshit dhe Andi Shehut, dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që finalizuan dashurinë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img