- Advertisement -spot_img

TAG

Andon Dhima

Reagon Andon Dhima: Faleminderit policisë dhe mediave që e fshehën të vërtetën

Pas atentatit të realizuar ndaj tij, Andon Dhima ka reaguar nëpërmjet një postimi në facebook. Ai shpreh mirënjohjen për policinë e shtetit, mediat që...

Latest news

- Advertisement -spot_img