- Advertisement -spot_img

TAG

Andorra

Shqipëria triumfon kundër Andorrës me një gol të vetëm

Ermir Lenjani ka shënuar golin e parë dhe të vetëm të mbrëmjes së sotme kundër Andorrës, në minutën 41 të pjesës së parë. Në këtë...

Shqipëria shënon golin e parë kundër Andorras

Ermir Lenjani ka shënuar golin e parë rtë mbrëmjes së sotme kundër Andorrës, teksa u mbyll pjesa e parë. Në këtë mënyrë Shqipëria është në...

Latest news

- Advertisement -spot_img