- Advertisement -spot_img

TAG

ANETARET E PD

Mblidhet sot Kryesia e PD,pritet zyrtarizimi për kryetar partie

Ditën e sotme pritet të mblidhet Kryesia e Partisë Demokratike, për të bërë zyrtarizimin dhe konfirmimin e kandidaturave të dorëzuara për kryetar partie. Deri më...

Nga Nishani te Ristani e Imami/ Kush janë anëtarët e Kryesisë së PD-së që kërkojnë dorëheqjen e Bashës

Një grup anëtarësh të Kryesisë së PD-së mes të cilëve, Bujar Nishani, Endira Bushati, Arben Imami e Arben Ristani, kanë kërkuar dorëheqjen e menjëhershme...

Latest news

- Advertisement -spot_img