- Advertisement -spot_img

TAG

angela peristeri

Shkëlqeu në Eurovizion, Anxhela Peristeri shkon në finale

Anxhela Peristeri interpretoi mbrëmjen e sotme në gjysmëfinalen e dytë të “Eurovision” për të dhuruar një performancë të shkëlqyer. Me një zë dhe interpretim...

Latest news

- Advertisement -spot_img