- Advertisement -spot_img

TAG

anhedonia

Mungesa e lumturisë te disa persona : Ç’është anhedonia

Anhedonia është një paaftësi për të përjetuar kënaqësi dhe njihet si një simptomë e depresionit dhe çrregullimeve të tjera të shëndetit mendor, por jo...

Latest news

- Advertisement -spot_img