- Advertisement -spot_img

TAG

anila denaj

Shqipëria merr përsipër të përhapë mësimdhënien e gjuhës italiane në sistemin parauniversitar

Sot, më 18 maj 2021, në orën 12.00, pranë Ambasadës së Italisë në Tiranë, Ministrja e Arsimit, e Sporteve dhe e Rinisë, Evis Kushi,...

Anila Denaj ”flliq” Edi Ramën, cila është bashkia ky kryeministri renditet kandidati i tretë më i votuar

  Ka përfunduar numërimi i votave për kandidatët sipas partive në KZAZ nr. 92 në Konispol. Sipas rezultateve Partia Socialiste ka marrë 1748 vota, ndërkohë më...

Sarandë/ Zbuten tensionet, çfarë po ndodh mes dy kandidanteve sfidante Anila Denaj dhe Ina Zhupa

  Kandidatet sfidante në zgjedhjet e 25 Prillit, Anila Denaj dhe Ina Zhupa, përshëndetën përzemërsisht njëra tjetrën në përfundim të numërimit të votave në Bashkinë...

Ja kush është ministrja e ‘llastuar’ e Ramës që nuk di të gatuajë

Ministrja e Financave Anila Denaj ka zbuluar ditën e sotme se ajo nuk di të gatuajë dhe e vetmja gjë që di të bëjë...

Latest news

- Advertisement -spot_img