- Advertisement -spot_img

TAG

anila dushi

Covid 19 i merr jetën gazetares Anila Dushi

(Çfarë shkruante vetë ajo pas infektimit) Gazetarja e mirënjohur nga Shkodra, Anila Dushi nuk arriti ta fitojë betejën me Covid 19, dhe është ndarë nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img