- Advertisement -spot_img

TAG

Anila Galanxhi

KLP largon nga sistemi i drejtësisë dy prokurorët e Tiranës

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar në mënyrë unanime kërkesat e dy prokurorëve të Prokurorisë së Tiranës, Granit Shahu dhe Anila Galanxhi, të...

Latest news

- Advertisement -spot_img