- Advertisement -spot_img

TAG

Anita Jella

LAJM I FUNDIT/ KLP bën dy emërime të rëndësishme, kush u zgjodh në krye të prokurorisë (EMRAT)

Këshilli i Lartë i Prokurorisë në mbledhjen që ka zhvilluar sot ka bërë dy emërimet të rëndësishme në krye të prokurorisë së Durrësit, dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img