- Advertisement -spot_img

TAG

Anna DeCinque

Përveç rrobave, binjaket më identike në botë ndajnë edhe të njëjtin partner

Anna dhe Lucy DeCinque njihen gjerësisht si “binjaket më identike në botë”. Motrat 35-vjeçare ndajnë gjithçka, nga i dashuri i tyre 37-vjeçar Ben Byrne,...

Latest news

- Advertisement -spot_img