- Advertisement -spot_img

TAG

anne

Ra pre e krimit kibernetik ish-oficerja e forcave speciale, ja shuma që ka humbur

Një ish-oficere e forcave speciale, është mashtruar nga një grup kriminal në rrjetet e saj sociale dhe ka humbur më shumë se 360,000£. Anne ishte...

Latest news

- Advertisement -spot_img