- Advertisement -spot_img

TAG

Anti-kanabis

Aksioni anti-kanabis në Krujë, merret vendimi për 16 të arrestuarit

Gjyakata e Krujës ka vendosur masat e sigurisë për 16 të arrestuarit 3 ditë më parë. Nga Gjykata e Rrethit Gjyqesor Kruje u be vleresimi...

Operacioni anti-kanabis në Fushë Krujë, Ardi Veliu ‘mësyn’ në banesë

Policia e Shtetit organizoi ditën e sotme një operacion anti-kanabis në zonën e Fushë Krujës, ku sipas informacioneve paraprake u shoqëruar 10 persona. Forcat operacionale...

70% e strukturës policore e angazhuar/ Operacion anti-kanabis në të gjithë vendin

Sot policia po zhvillon një operacion anti-kanabis në të gjithë Shqipërinë 70% e strukturës policore është angazhuar, bashkë me sektorin antidrogë, drejtoritë vendore dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img