- Advertisement -spot_img

TAG

antitrupa

Lindin dy foshnja me antitrupa në Itali,nënat të vaksinuara kundër Covid

Dy  foshnja vajza kanë lindur me antitrupa ndaj Covid në Itali. Mediat italiane bëjnë me dije se vogëlushet, të quajtura Anna dhe Valentina, kanë lindur...

Latest news

- Advertisement -spot_img