- Advertisement -spot_img

TAG

Antonela Berisha

Konkurroi në versionin italian të “Për’puthen”, Antonela tregon pakënaqësitë e saj

Antonela Berisha ka qenë një nga vajzat më të diskutuara në “Për’puthen”, por nuk arriti të gjente dashurinë në emision. Ajo pati disa takime...

“Lidhje me një djalë të botës së televizionit”, astrologia i lexon live “fatin” Antonelës së “Për’puthen”

Këtë të dielë në programin E Diell të ftuar ishin disa nga ish konkurrentet e Përputhen dhe astrologia nga Kosova Laura. Në këtë pjesë të...

“Edhe unë do ngrija gishtin e mesit…”, Antonela i del në mbrojtje kryegjyqtares së Elbasanit

Këtë të dielë në E Diell në pjesën e dytë të emisionit u trajtua një temë lidhur me atë që ka ndodhur me kryegjyqtaren...

Antonela bën deklaratën e papritur : Nëse do e dashuroja Mevlanin, do e…

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela pranoi në rubrikën “Trotuar” në Top Channel se Mevlanin e ka pëlqyer me të vërtetë, mirëpo nuk e ka dashuruar....

Latest news

- Advertisement -spot_img