- Advertisement -spot_img

TAG

Antonela Berishaj

Antonela nuk i ndahet televizionit, kthehet me një projekt të ri

Antonela Berishaj u bë e njohur për publikun shqiptar pas pjesëmarrjes së saj në emisionin “Për’puthen”. Ajo nuk arriti të dalë e përputhur nga...

Antonela i kthehet sërish kundër Ledjanës pas zbulimit të të fshehtave

  Teksa ishte e ftuar në emisionin “Roped With Olsi”, Melisa Lleshi e cilësoi konkurrenten e “Për’puthen”, Ledjanën si njeriun më fallco. Madje ajo ngriti...

Ajo çfarë u fsheh në ekran, ja ç’ndodhi në prapaskenë mes Antonelës dhe Blerimit

Ditën e djeshme si asnjëherë më parë, Blerimi ju kthye kundër Antonelës me fjalë të ashpra. Ai i kërkoi shpjegime për takimin 4 minutash...

Latest news

- Advertisement -spot_img