- Advertisement -spot_img

TAG

antonio conte

Kërkimit për trajner duket se i erdhi fundi, Conte zbulon 4 kërkesat drejt Real Madridit

  Në shtëpinë e Real Madrid janë ditët e kërkimit për trajnerin e ri dhe shtypi spanjoll tani ka zvogëluar listën e pasardhësve të mundshëm...

ZYRTARE/ Zinedin Zidane nuk është më trajner i Real Madridit, ja kush vendosi që ai të largohej (EMRAT)

Sapo është bërë zyrtar lajmi se Zinedin Zidane nuk do jetë më tranjeri i ‘Real Madridit’. këtë gjë mësohet t’a ketë kërkuar vetë tranjeri...

Latest news

- Advertisement -spot_img