- Advertisement -spot_img

TAG

anulim

E fundit/ Lufta bëhet shkak për anulimin e ndeshjes Armeni-Shqipëri

Miqësorja Armeni-Shqipëri, që ishte programuar për t’u luajtur më datë 7 tetor në Jereva, është anuluar për shkak të situatës së rënduar dhe trazirave...

Latest news

- Advertisement -spot_img