- Advertisement -spot_img

TAG

Anxhela Shuli

“Unë do të vras veten nëse ti nuk pranon të kalosh natën me mua”, 26-vjeçarja që abuzoi seksualisht me 15-vjeçaren

26-vjeçarja nga Gramshi Anxhela Shuli u ndalua nga policia dhe prokuroria e Tiranës, me akuzën e “Kryerjes së marrëdhënies seksuale ose homoseksuale me të...

Latest news

- Advertisement -spot_img