- Advertisement -spot_img

TAG

aplikimet

Ja si do njoftohen pensionistët për datën, orën dhe vendin e vaksinimit

ADA HAZIZOLLI/ Ashtu siç ishte paralajmëruar, nisi të dielën vaksinimi i personave mbi 70 vjeç. Në dy stendat e ngritura dje në sheshin “Skënderbej”...

Latest news

- Advertisement -spot_img