- Advertisement -spot_img

TAG

arben mece

Nxehen keq motorët e fushatës, degjeneron debati në studio. Inxhinieri-kandidatit të opozitës: Ti s’më arrin dot as deri tek ai vendi mua

Sot fillon zyrtarisht fushata zgjedhore dhe duket se gjakrat janë nxehur goxha, si në terren ashtu edhe nëpër studio televizive. Ndërkohë, i ftuar në RTV...

Latest news

- Advertisement -spot_img