- Advertisement -spot_img

TAG

Arbenita Ismajli

Fero dhe Arbenita Ismajli bëhen prindër për herë të parë

Arbenita dhe Fero janë zyrtarisht prindër! Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi dhe në mëngjesin e sotëm Arbenita ka sjellë në jetë një vajzë....

Latest news

- Advertisement -spot_img