- Advertisement -spot_img

TAG

Ardian Alushi

LSI prezanton kandidatin në Mallakastër: Kur ishte drejtor i Armos, naftëtarët paguheshin më shumë se ministrat

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka prezantuar sot kandidatin për deputet Ardian Alushi në Mallakastër. Kryemadhi deklaroi se Mallakastrës do i kthehet identiteti dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img