- Advertisement -spot_img

TAG

Ardian Bujupi

Makina e Ardian Bujupit ‘pluskon’ në ujë, këngëtari i pikëlluar për gjendjen e automjetit

Këngëtari i njohur Ardian Bujupi është përballur me një situatë të pakëndshme, e cila e ka trishtuar këngëtarin shqiptar. Përmbytjet në Gjermani, vendi ku Ardian...

U bë i famshëm prej meje’, Capital T sqaron sherrin me Ardian Bujupin

Pak muaj më parë Capital T dhe Ardian Bujupi u përfshinë në një debat virtual rreth bashkëpunimit të tyre, “Andiamo”, pas një deklarate që...

Vetëvritet modelja e njohur 25-vjeçare, Ardian Bujupi publikon fjalët prekëse

Modelja e njohur gjermane, Kasia Lenhardt, ka kryer vetëvrasje në moshën 25-vjeçare. Kasia Lenhardt e cila njihet për lidhjen me futbollistin e Bayern, Jerome Boeateng,...

Latest news

- Advertisement -spot_img