- Advertisement -spot_img

TAG

Ardian Hajdari

“E di që ka vdek”, vrau shokun e ngushtë, dalin përgjimet e Sokol Sanxhaktarit: Do bëjmë dy muaj burg s’kemi ça bëjmë

Biseda e përgjuar mes Ardian Hajdarit dhe Sokol Sanxhaktarit mëngjesin e 30 korrikut 2020 Ardiani: Ka vdek ai. Sokoli: E di unë që ka vdek. Ai vdiq vetë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img